14 maja, 2020

Powrót dzieci do przedszkola c.d.

Link do Ankety – Wzór

 

Drodzy Rodzice

Od 13 maja nasze przedszkole wznowiło działalność. Do 22 maja korzysta z opieki przedszkola 8 dzieci.

Istnieje możliwość zgłoszenia  dziecka do przedszkola

od 25 maja 2020 r.

Przekazujemy ankietę dla tych z Państwa, którzy będą chcieli korzystać z opieki nad dziećmi w trybie reżimu sanitarnego,
od 25 maja 2020r. do odwołania.  Przypominamy, że przedszkole będzie organizowało opiekę nad dziećmi w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego zgodnie z wytycznymi GIS. Grupy dziecięce  będą maksymalnie 12 osobowe i w pierwszej kolejności z usług przedszkola będą mogły korzystać osoby wymienione w wytycznych MEN oraz Biura Edukacji zawartych w procedurze pierwszeństwa przyjęć.

Przed wypełnieniem ankiety Rodzice są zobowiązani  zapoznać się z procedurami  dotyczącymi bezpiecznego pobytu dziecka  w przedszkolu znajdującymi się w zakładce http://przedszkoleserafitek.rzeszow.pl/zarzadzenie-i-procedury-dyrektora-i-procedury-bezpieczenstwa-w-zwiazku-z-otwarciem-przedszkola-w-czasie-pandemii-covid-19/

Prosimy o wypełnieni ankiety, podpisanie przez obydwoje Rodziców / Opiekunów i odesłanie jej do przedszkola  jak najszybciej, najpóźniej do 19 maja br. na adres mailowy seraf.przedszkole@wp.pl w tytule „Ankieta”

Z poważaniem

Dyrektor Przedszkola

Barbara Katarzyna Leja

Link do Ankety – Wzór