Styczeń 10, 2018

Konkurs międzyprzedszkolny „Najpiękniejsza bombka choinkowa”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”146″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”30″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]

19. 12. 2017r. w Naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu pt. „Najpiękniejsza bombka choinkowa”. Konkurs ten adresowany był do przedszkoli z oddziałami integracyjnymi, przedszkoli specjalnych oraz grup żłobkowych, a jego celem była promocja Naszej placówki w środowisku lokalnym oraz nawiązanie współpracy z innymi placówkami.