Galeria

Tir

W naszym przedszkolu poczuliśmy już klimat zbliżających się świąt Wielkanocnych. Przygotowywaliśmy palmy oraz koszyczki do święcenia. Podzieliliśmy się również Wielkanocnym jajkiem.

8 listopada grupa motylków miała przyjemność odwiedzić Rzeszowską Przychodnię Weterynaryjną na Zalesiu. Podczas wizyty przedszkolaki miały okazję zapoznać się z podstawową wiedzą o pracy weterynarza.

"Moim małym sercem Jezu kocham Cię, gdy niewinnie mnie osądzą kocham Cię. Moim małym sercem Jezu kocham Cię, Twej miłości idąc z Tobą chcę uczyć się". Tak śpiewaliśmy podczas nabożeństwa Drogi Krzyżowej, w której wzięliśmy udział z naszymi Rodzicami i Wychowawcami.

To był dzień niezwykły i wyczekiwany przez nas od wielu tygodni. Stroje dodawały wiele uroku, a sami uczestnicy balu prezentowali się przepięknie... Była zabawa, a nogi same rwały się do tańca.

To nasza mała wyprawa, która przyniosła wiele radości. Mogliśmy uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych, a także mieliśmy okazję poznać pracę ratownika. Spotkaliśmy się tam z życzliwością całego personelu. A do tego czekały tam na nas niespodzianki.

Spadł pierwszy śnieg i pojawili się goście w naszym karmniku. Pusty karmnik wzbudzał zainteresowanie już od listopada. Systematyczne wsypywanie nasion słonecznika, dyni, pszenicy i zawieszanie słoninki ułatwiło naszym skrzydlatym pupilom przetrwać zimę. Mamy nadzieję, że o nas nie zapomną.

"Przedszkolaki – Ojczyźnie" – pod takim hasłem przygotowaliśmy akademię z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości. Na tę uroczystość zaprosiliśmy rodziców naszego przedszkola, a także dzieci i wychowawców ze Szkoły Podstawowej nr 24. Byli też szczególni goście, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.